«ЕНЕРГЕТИЧНА БЕЗПЕКА УКРАЇНИ: ЯК ПЕРЕЖИТИ ЗИМУ»

 ›  › «ЕНЕРГЕТИЧНА БЕЗПЕКА УКРАЇНИ: ЯК ПЕРЕЖИТИ ЗИМУ»

анонси

«ЕНЕРГЕТИЧНА БЕЗПЕКА УКРАЇНИ: ЯК ПЕРЕЖИТИ ЗИМУ»

energy

«ЕНЕРГЕТИЧНА БЕЗПЕКА УКРАЇНИ: ЯК ПЕРЕЖИТИ ЗИМУ»

Екстрені заходи чи популістські заяви нової влади?

Безперечно, нарівні з війною ця тема буде найсильнішим головним болем для нової української влади. І не тільки для неї. Щоденні новини – про віялові і відключення вже без попередження, аварії – нагадують фронтові зведення не лише в Україні. Згадаймо про залежність від вугілля Польщі і ПАР, Нідерландів —від газу. А яка значна частка теплоенергетики у КитаїАвстралії і тій же Мексиці

Очевидно: українська влада проводить серйозну роботу для стратегічного вирішення питань енергозабезпечення. Теми забезпечення вугіллям, газом і мазутом для ТЕЦ та ТЕС, запасами газу та їх поповненням при дотриманні зобов’язань з його транзиту до Європи є топ-новинами. Це актуально і тому, що окупований РФ схід країни та АРК відчуває енергетичний дефіцит винятково гостро.

Одночасно з тактичними щоденними турботами українська теплогенерація гостро потребує модернізації та пошуку альтернативних джерел енергії. Біда, як завжди, в одному й тому ж: графік настання зими традиційно не співпадає з графіком реформ, намічених фахівцями. Тож на перший план виходять онлайн-пропозиції щодо вирішення найнагальніших потреб. Потрібні реальні шляхи вирішення проблем, які існують сьогодні, базуються на аналізі та способах вирішення стратегічних завдань. Виходячи із наявних загроз і можливостей їх подолання.

Аби спробувати «підказати» уряду, що ще не враховано, ми запланували участь не просто знавців тематики, а передовсім експертів-практиків.

До участі в «круглому столі» запрошено:

Михайла ВОЛИНЦЯ — голову Федерації незалежних профспілок України, голову Незалежної профспілки гірників України

Івана ПЛАЧКОВА — керівника наглядової ради «Київенерго»,

а також експертів з енергетичних питань Л. Кучеренка (екс-міністр ЖКГ), О. Бригинця (екс-нардепа), Ю. Землянського (екс-речника НАК «Нафтогаз»), Б. Соколовського, М. Паламарчука, Г. Бадка та М. Тихонова.

Зустріч відбудеться 8 грудня 2014 року о 14-00 у прес-центрі Національної спілки журналістів України за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 27А, 2-й пов.

Акредитація: 050-734-9949, 044-235-8233

«ЕНЕРГЕТИЧНА БЕЗПЕКА УКРАЇНИ: ЯК ПЕРЕЖИТИ ЗИМУ» Reviewed by on 05.12.2014 .

«ЕНЕРГЕТИЧНА БЕЗПЕКА УКРАЇНИ: ЯК ПЕРЕЖИТИ ЗИМУ» Екстрені заходи чи популістські заяви нової влади? Безперечно, нарівні з війною ця тема буде найсильнішим головним болем для нової української влади. І не тільки для неї. Щоденні новини – про віялові і відключення вже без попередження, аварії – нагадують фронтові зведення не лише в Україні. Згадаймо про залежність від

ABOUT AUTHOR /