Марення про безвізовий режим

 ›  ›  › Марення про безвізовий режим

ГОЛОВНА,новини  інституту

Марення про безвізовий режим

igor-garbaruk-12

%d1%84%d0%be%d1%82%d0%be1

Після того, як Україна підписала угоду про асоціацію з ЄС, влада годує українців обіцянками про безвізовий режим. Чергові обіцянки отримали від Президента України — у ході виступу перед студентами та співробітниками Острозької академії. Петро Порошенко наголосив, що «Україна — в Європі. Ми двері собі вже відкрили і закрити ці двері нікому не дамо».

Нам вселяють надію кожного тижня подібними заявами, термінами, що постійно змінюються. На даний момент, зазначено, що до 24 листопада Європарламент буде розглядати питання про надання безвізового режиму Україні.

Народу вже набридли депутатські обіцянки-цяцянки. У такій ситуації я часто користуюся народною приказкою, що ідеально підходить для висвітлення цієї ситуації: «Обіцяти не значить одружуватися».
Потрібно орієнтуватися на оцінки нашого економічного стану міжнародними економістами, на погляди спеціалістів щодо перспектив надання членства в ЄС Україні.

Наприклад, компанія «Bloomberg» у рейтингу долучає Україну до п’ятірки «найнещасливіших» країн за станом економіки. На 2016 рік ми в «жовтій зоні» за «індексом нещастя», що показують високий рівень інфляції та безробіття. Де ж тут знайти оптимізм?!

Відповідно до даних проведених досліджень, більшість українців налаштовані песимістично щодо сучасного економічного стану країни, і головними причинами зневіри у краще майбутнє називають: відсутність перспектив роботи, замалі особисті фінанси та неможливість своєчасно купувати речі.

%d1%84%d0%be%d1%82%d0%be2

Також стурбованість в українців викликають: бойові дії на Сході, підвищення тарифів на комунальні послуги, стан економіки держави і, звичайно, ціни на продукти харчування та речі першої необхідності. До того ж співвідношення відсотку українців, яких хвилює війна, майже однакова з тими, хто стурбований вартістю на комунальні послуги.

%d1%84%d0%be%d1%82%d0%be3

Отож, хто зірве джекпот на безвізі? Адже подорожі без меж — це розваги.
А для більшості українців постає питання: за що жити і як заробляти. Навіть збільшення мінімальної заробітної плати не покращує ситуації, коли громадян оточує з усіх боків суцільні подорожчання, зростання тарифів на комунальні послуги, то визначення мінімальної зарплатні в розмірі 150$ — сумнівне. А ще питання – чи буде включений верстат для друку нових грошей і до чого це призведе?.

На мою думку, ми найбільше схожі за ментальністю з західними європейцями. І давайте будемо чесними хоча б перед собою — «Старенькій Європі» не менш вигідно відчинити двері для нас.
Тим більше, що на сьогодні мільйони українців – це головний дешевий та професійний трудовий ресурс для Європи.
Народ же теж не такий дурний: він, як ніхто інший, бачить реалії життя, і все менше довіряє казкам влади. Ми виконали пакет умов, що були висунені для отримання безвізового режиму. Тепер з жагою очікуємо, що Європарламент ухвалить рішення до Саміту Україна — ЄС, що відбудеться 24 листопада. Хто знає, можливо скоро в нас з’явиться нове державне свято і ще один офіційний вихідний.

Отож, що на сьогодні ми маємо: певні зміни на краще існують, але вони відстають у втіленні років так на п’ять, і їх не можливо зіставити з нинішніми умовами і станом економіки.

Я щиро вірю в реальні дії та конкретні результати – це головний поштовх до досягнення мети. Тому давайте не будемо чекати на відновлення економіки, економічне зростання і, нарешті, якесь позитивне рішення ЄС.

Давайте ПРАЦЮВАТИ і ЗАРОБЛЯТИ!..

Експерт: Ігор Гарбарук

Share this Post:
Марення про безвізовий режим Reviewed by on 18.11.2016 .

Після того, як Україна підписала угоду про асоціацію з ЄС, влада годує українців обіцянками про безвізовий режим. Чергові обіцянки отримали від Президента України — у ході виступу перед студентами та співробітниками Острозької академії. Петро Порошенко наголосив, що «Україна — в Європі. Ми двері собі вже відкрили і закрити ці двері нікому не дамо». Нам вселяють

ABOUT AUTHOR /