Юрій Лісничий, директор Інституту аналізу та прогнозування, презентував проект GREEN ENERGY CENTER

 ›  › Юрій Лісничий, директор Інституту аналізу та прогнозування, презентував проект GREEN ENERGY CENTER

новини  інституту

Юрій Лісничий, директор Інституту аналізу та прогнозування, презентував проект GREEN ENERGY CENTER

лісничий2

Юрій Лісничий, директор Інституту аналізу та прогнозування, під час XVІІI МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ ″ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ У XXI СТОЛІТТІ″, що відбувалась з 27 по 29 вересня в місті Києві, презентував проект «GREEN ENERGY CENTER».

Green Energy Center (GEC) — проект який розробляється  на базі Інституту відновлюваної енергетики НАН України  міжнародним консорціумом з метою співпраці науково- дослідних, академічних установ, міжнародних урядових та неурядових організацій та бізнес-структур для обміну досвідом та розвитку відновлюваної енергетики та енергоефективності.

л1

3

л2 л3 л4 л5 л6 л7 л8 л9

л10 л11 л12 л13 л14 л15 л16

Share this Post:
Юрій Лісничий, директор Інституту аналізу та прогнозування, презентував проект GREEN ENERGY CENTER Reviewed by on 02.10.2017 .

Юрій Лісничий, директор Інституту аналізу та прогнозування, під час XVІІI МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ ″ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ У XXI СТОЛІТТІ″, що відбувалась з 27 по 29 вересня в місті Києві, презентував проект «GREEN ENERGY CENTER». Green Energy Center (GEC) — проект який розробляється  на базі Інституту відновлюваної енергетики НАН України  міжнародним консорціумом з метою співпраці науково- дослідних, академічних

ABOUT AUTHOR /